דירות יוקרה בישראל

דירות יוקרה בישראל – מאמר מקצועי בתחום

דירות יוקרה בישראל – מה שוק נכסי היוקרה בישראל ?המאמר הבא נכתב על ידי חברת אליטה ועליו תוכלו לקרוא בקישור הבא http://elitahome.co.il/2017/03/26/what-are-the-benefits-of-a-luxury-apartments-buildings-management-company-in-israel/

שוק היוקרה בישראל מורכב מדירות היוקרה הניצבות בבנייני היוקרה ,שהפכו אותו לקטגוריה

המפוארת ביותר בעקבות הפרטים המוגרים כטבעיים ,

אשר מייצגים את דירות היוקרה בישראל .

דירות יוקרה בישראל
דירות יוקרה בישראל

נתחיל מהמפרט הטכני של הנכס ,נכס יוקרה בנוי בדרך כלל מחומרים באיכות גבוהה

,הנכס משופר עם אביזרים ומערכות יוקרה אחרות ותוספות אחרות .

עלותו הנכס מוגרת מתוך מערכות וחומרים יקרים, נכסי היוקרה בישראל בדרך כלל נע בין 10 ל -400 מיליון ₪. מיקום הנכס משפיע מאוד על תג הנכס כנכס מותרות. מלון “מפואר” או שכונה שתגדיר את הנכס כפאר או נכס רגיל.

כלומר: בישראל יש מספר ערים המסווגות כפר יוקרתי: כמה ערים מעל חוף הכרמל,

קיסריה, הרצליה פיתוח, כפר שמריהו, ארסוף, רשפון, בן ציון, סביון וכו’ ‘, וגם כמה
שכונות בעיר המבוקשת של תל אביב – כגון צהלה, קו החוף, רמת אביב, חוף הצוק, כמה שכונות איכותיות בבירה הישראלית בירושלים ועוד

…ניתן למצוא גם נכסי יוקרה בערים תל מונד, אבן יהודה, רעננה, רמת השרון, נתניה, חיפה ועוד. גודל הנכס הוא גורם מכריע במחיר הנכס, וככל שהגובה עולה והנכס גדול יותר – המחיר נעשה יקר יותר. לאחרונה לשוק היוקרה הגיע כקטגוריה חדשה של נכסי יוקרה מגה, אשר לפחות ממוקם בעיקר במבני יוקרה. האוכלוסייה המתגוררת בעיר או בשכונה של הנכס – משפיעה מאוד על מיתוג המקומות כמפואר “.כל עיר יוקרתית או ריבועית, כגון: קיסריה (ריבועים 2,4,5,6,9), סביון, כפר שמריהו, תל-אביב, הרצליה פיתוח, ירושלים, רחביה, נתניה, בית ינאי, בני ציון, זיכרון יעקב (מערב), שכונת דניה בחיפה, שבי ציון ועוד. יש מחיר מפואר משלהם מפה לכל מטר מרובע.גם חלק מהשוק הישראלי של נכסי יוקרה – יש יותר סוגי ביקוש של נכסים מאשר אחרים של פחות אופנתי קטגוריות פחות מבוקש, כגון: טריפלקס, פנטהאוז, בניינים וילות, חוות, בתים פרטיים, דירות יוקרה, וכו’ ‘ לכל אחד יש רמות ביקוש שונות. בהתחשב באופי המורכב של השוק הישראלי של נכסי יוקרה, תאימות שוק צרה זו דורשת ידע רב ומיומנויות נרחבות. חשוב שנדע להבדיל בין ניהול ושיווק של נכסי יוקרה מנכסי שוק סטנדרטיים.

מה תפקיד חברת השיווק של נכסי היוקרה ו / או מה היא חברת שיווק וניהול נכסים איכותית לבעלי נכסים בישראל?

שמירה על ערך הנכס – חברת ניהול איכותית צריכה לשמור ולשמר את סביבת הנכס.

בניגוד לנכס סטנדרטי, דירות יוקרה במבני יוקרה מכילות מערכות חכמות, טכנולוגיות,

מכשירים יקרים, חומרי גלם מיובאים באיכות גבוהה … ועל כל הפאר הזה – מישהו צריך

לפקוח עין. בסקר שערכנו, בדקנו ומצאנו כי במקום שהחברה המנהלת טיפלה בו – חלה

דירות יוקרה בישראל – הפחתה משמעותית, פחות נזקים, ולפיכך פחות. תחזוקה שוטפת תכופה של הנכס מסייע במניעת בעיות קטנות להתפתח לנושאים רציניים, וכמו הנכס הוא מפואר יותר – טיפול קבוע זה דורש פעולות תכופות יותר. בנכס יוקרתי המנוהל על ידי חברה מקצועית לניהול נכסים – בעל הנכס יכול לקבל תחושה אמיתית של שקט נפשי, המאפשרת לו למנף את עסקיו, במקום להטריד את אחזקת הנכס. ישנם סוגים רבים של שירותים אשר דירות יוקרה ו housebuilding “ניהול ושיווק החברה יכולה להציע, הכל תלוי בבקשות הבעלים של הנכס, למשל: יש אוליגרכים שמתגוררים מחוץ לישראל וממשיכים להיות בעלי נכסים מפוארים בישראל, שהם מגיעים לכפר אחד בשנה; עם זאת, הנכס ומערכותיו חייבים להישמר לאורך כל השנה. מכונית הבעלים צריכה להיות מוכנה להרים משדה התעופה. יש לאסוף את הבעלים על פי בקשה מנמל התעופה לנכס. יש לרכוש כרטיסים למופעים / אירועים בהתאם לבקשות הבעלים, או לרשום את הילדים למחנה מתאים. הבית צריך להיות מוכן כדי להתאים את האורחים , המזון צריך להיות מסופק על פי דרישות הבעלים ומפרטים. הילדים / הבעלים צריכים להיות עסוקים וליהנות. יש לשלם את החשבונות ו / או לטפל בבעיות רכוש. בכל מקרה שיידרש – חברת הניהול והשיווק של נכסי היוקרה מפרסמת תוכנית שיווק לנכס בין אם מדובר למכירה או להשכרה.

אנו מציעים לכם לבקר גם בעמוד הבא>>> תוכנית פארק הייטק אשדוד

מהם דירות יוקרה בישראל “בית” שיווק נכסים ?

יש המעדיפים לשכור או למכור את נכסיהם לצד שלישי,

ולכן על חברת הניהול להתמחות בהיבט השיווקי של הנכס,

שכן בהיבט זה יש הוראות וכללים ברורים. הטיפול בדיירים פירושו שחברת הניהול

צריכה להיות רהוטה בכל החוזים ולשמור על קשר עם עורך דין

כדי לטפל בכל עניינים משפטיים בין הבעלים לבין הדיירים.

חברת ניהול צריך אנשי תחזוקה מוכן לטפל במערכות של הבית, גינון, בריכות,

בעיות טכניות הנכס עלול להיתקל. על החברה המנהלת לרשום את הנכס

על שם הדיירים ברשומות העירוניות לצורכי מס רכוש ועל חברות חשמל,

מים וגז לצורכי חיוב. חברה איכותית אשר עוסקת בניהול נכסי יוקרה

צריכה לבחור דייר מתאים; לבדוק את השוכר מראש ולטפל

בצרכי הדיירים במהלך תקופת החוזה; לדוגמה: ריהוט, ציוד, מכשירי חשמל –

הכל בהתאם לבקשות הדיירים. כאשר הבעלים עסוק בעשיית עסקיו – כל אלה – ועוד – יכול להיות מטרד עצום, שכן כדי למלא את כל המשימות האלה – ועל בסיס קבוע – לוקח ידע נרחב, מערכת של ספקי שירותים מקצועיים, מערכות ממוחשבות הרבה מאמץ, זמן ומשאבים.

למידע בנושא השקעות נדלן :

פרויקט חוף התכלת בישראל 

פרויקט הר 400 בהוד השרון